Pożyczki z UE dla firm w lubelskim

Pożyczki z UE dla firm w lubelskim

Przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie ze strony unijnych instytucji. Z ich punktu widzenia przystąpienie Polski do Unii Europejskiej było znakomitą decyzją. Jeżeli jesteś właścicielem małej lub średniej firmy, to masz do wyboru wiele programów, dzięki którym możesz uzyskać dodatkowe środki finansowe na rozwój Twojego biznesu.

Dotyczy to również mieszkańców województwa lubelskiego. Nie ukończyłeś jeszcze 30. roku życia i planujesz kontynuację nauki? Możesz starać się o dodatkowe pieniądze, które możesz przeznaczyć zarówno na rozwój biznesu, jak i edukację. Jeżeli masz już ukończone 30 lat także możesz podjąć starania o uzyskanie pożyczki unijnej. Możliwe jest przeznaczenie tych pieniędzy na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jeżeli chcesz, zapewnij sobie dzięki nim udział w wybranym przez Ciebie szkoleniu. Kwota, na jaką możesz liczyć to 40 tysięcy złotych. Można z całą pewnością stwierdzić, że są to duże pieniądze biorąc pod uwagę potrzeby początkującego przedsiębiorcy. Czas na wydanie pieniędzy uzyskanych w ramach pożyczki unijnej to 12 miesięcy. Jeżeli chcesz, możesz starać się o te pieniądze samodzielnie. Istnieje jednak inna, całkiem sensowna opcja.

Chodzi o skorzystanie z pomocy, jaką oferują firmy zajmujące się wsparciem przedsiębiorców w kwestii doradztwa podatkowego i dotacji. Jedną z nich jest GalaxyStat, jej biuro znajduje się w Lublinie. Specjalność tej firmy to profesjonalna pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Każdy klient może liczyć na to, że zostanie mu zaproponowana oferta najbardziej pasująca do jego potrzeb. Kiedy osoby zatrudnione w GalaxyStat zajmą się analizą jego wniosku, z pewnością wybiorą najbardziej korzystną dla niego opcję. Nie musisz obawiać się formalności. Specjaliści z tej firmy biorą na siebie wszystkie uciążliwości związanie z kompletowaniem niezbędnych dokumentów. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *