Balustrady ze stali nierdzewnej, czy warto?

Balustrady ze stali nierdzewnej, czy warto?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że przepisy prawa obowiązujące na terenie naszego kraju precyzyjnie określają to, kiedy konieczne jest zamontowanie balustrady. Jeżeli wysokość schodów przekracza 50 cm, musi ona pojawić się w danym miejscu.

Wyjątkiem jest dom jednorodzinny. Balustrada musi zostać tutaj zamontowana wtedy, gdy schody mają wysokość większą, niż 1 metr. Wyróżniamy kilka rodzajów takiej konstrukcji. Istnieją balustrady pełne, kurtynowe i ażurowe. Balustrada może być wykonana z wielu różnych materiałów. Jednym z tych, które wybierane są najczęściej jest stal nierdzewna. Zrobiona z niej balustrada będzie cechować się dużą wytrzymałością na działanie czynników zewnętrznych. Jej zaletą jest również odporność na korozję. Można zdecydować się na montaż konstrukcji, której powierzchnia posiada charakterystyczny błysk. Istnieje także możliwość wyboru warstwy zewnętrznej szlifowanej lub satynowej.

Balustrada ze stali nierdzewnej będzie prezentować się równie dobrze w otoczeniu szkła, jak również drewna lub cegieł. W internecie znajdziesz wiele poradników, których treść poświęcona jest możliwościom zastosowania konstrukcji, której poświęcony jest ten artykuł. Autorami tekstów są osoby zajmujące się profesjonalnie takimi zagadnieniami, jak aranżacja wnętrz. Czytając taki poradnik można znacznie poszerzyć swoją wiedzę nie tylko na temat balustrad ze stali nierdzewnej, ale także innych kwestii dotyczących wystroju wnętrza domu. Odwiedź stronę internetową firmy BeSpokeGlass, jeżeli jesteś zainteresowany montażem balustrady u siebie.

Ten przedsiębiorca posiada kilkunastoletnie doświadczenie w montowaniu tego typu konstrukcji. Skorzystanie z usług tej firmy to gwarancja najwyższej jakości usług. Odwiedź witrynę bespokeglass.pl i zapoznaj się z ofertą. Zadzwoń lub napisz, jeśli masz pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *