Ramy i lustra na wymiar, piękny wystrój wnętrza

Ramy i lustra na wymiar, piękny wystrój wnętrza

Trudno wyobrazić sobie mieszkanie, w którym nie byłoby przynajmniej jednego lustra. Pojawiły się one w naszych domach setki lat temu i na pewno pozostaną z nami także w przyszłości. Lustro jest niezbędnym wyposażeniem łazienki.

W innych pomieszczeniach może pełnić funkcję dekoracyjną. Dzięki niemu wnętrze może wydawać się nieco większe, niż jest w rzeczywistości. Zwykle nie zastanawiamy się nad tym, jaką grubość ma tafla szkła, na którą codziennie spoglądamy w łazience. Standardowo jest to 4 mm. Jeżeli mamy do czynienia z lustrem, które posiada duże rozmiary, będzie to 5 mm. Jest tak również wtedy, gdy lustro na wymiar posiada otwory i wycięcia. Kiedy można na nie trafić?

Wykonanie otworu jest konieczne wtedy, gdy na tej samej ścianie, co lustro znajduje się również gniazdko lub włącznik światła. Gdyby nie otwór, nie byłoby możliwe zawieszenie lustra właśnie w tym miejscu. Jeżeli zdecydowałeś się na zakup lustra z oświetleniem, to wiedz o tym, że być może konieczne będzie wywiercenie otworu w celu umieszczenia zgodnie z instrukcją kołków montażowych. Bywa również tak, że wycięcia służą dopasowaniu lustra na wymiar do miejsca, w którym ma się ono znaleźć w łazience. Czasem w jego montażu przeszkadza jeden z mebli lub bateria prysznicowa. Zazwyczaj udaje się znaleźć takie rozwiązanie, aby można było umieścić lustro w łazience i nie musieć przy tym na nowo organizować przestrzeni w tym miejscu. Jakie czynności należy wykonać w trakcie jego montażu? Fachowcy wyróżniają dwa sposoby- klejenie i wieszanie.

Pierwsza z wymienionych czynności dotyczy głównie montażu luster na wymiar a zwłaszcza tych posiadających duże rozmiary. Jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia dotyczącego lustra na wymiar? Chcesz, aby zostało wykonane przez fachowca mającego duże doświadczenie w realizacji podobnych zleceń? Odwiedź stronę internetową Karola Milewskiego i zapoznaj się z jego ofertą https://karolmilewski.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *