Trening Ems Lublin

Trening Ems Lublin

Trening personalny EMS polega na wywoływaniu skurczów mięśni za pomocą impulsów elektrycznych (trening elektrostymulacji mięśni). Intensywność ćwiczeń jest dobierana w zależności od trenowanej grupy mięśni).

Trening wykonuje się w celu przyspieszenia spalania tkani tłuszczowej, zbudowania masy mięśniowej, a także eliminacji cellulitu. Trening odbywa się pod okiem doświadczonego trenera (trening personalny) i pozwala wzmocnić wszystkie mięśnie ciała poprzez całkowicie bezpieczne impulsy o niskiej częstotliwości. To, co wyróżnia ten trening spośród innych to również krótki czas trwania. Ćwiczenia trwają zaledwie 20 minut i jest to wystarczające, by zaangażować 90% mięśni całego ciała w trakcie każdego powtórzenia. Trening EMS ma również działanie prozdrowotne – ujędrnia skórę, zmniejsza dolegliwości bólowe pleców, umożliwia powrót do sprawności po kontuzji, poprawia kondycję i wydolność. Szukasz miejsca oferującego trening EMS w Lublinie? Sprawdź ofertę FUSION!

Co możemy Ci zaoferować? Przede wszystkim szybki, angażujący wszystkie mięśnie trening pod okiem profesjonalistów! Dostosowujemy go indywidualnie do Twoich możliwości i celów. Niezależnie od tego, czy chcesz zrzucić zbędne kilogramy, wyrzeźbić sylwetkę, czy poprawić kondycję, z pewnością pomożemy Ci to osiągnąć! Dzięki kombinacji innowacyjnych technologii z prostymi do wykonania ćwiczeniami możesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę!

W naszym studiu zapewniamy Ci wszystko, czego tylko potrzebujesz do treningu: specjalny do tego sterylny strój, ręcznik, środki higieny osobistej dostarczane po każdej sesji treningowej. Powinieneś zabrać ze sobą jedynie buty sportowe na zmianę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą trening Ems Lublin. Masz jakiekolwiek pytania z nią związane? Zadzwoń, a z pewnością odpowiemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Ciążowe sesje zdjęciowe na śląsku
Next post Atrakcyjna biżuteria autorska minimalistyczna w ArtPablo!