Bramy i drzwi do domu

Bramy i drzwi do domu

Mogą być wykonane z drewna. Najczęściej wykorzystywane jest świerkowe lub sosnowe. Jeżeli zależy Ci przede wszystkim na bezpieczeństwie domowników powinieneś zdecydować się na drewno połączone z blachą. W ten sposób możliwe jest uzyskanie efektu znacznego wzmocnienia konstrukcji. Drzwi drewniane cechują się atrakcyjnym wyglądem i wysokim poziomem izolacyjności. Drzwi mogą być również wykonane z włókna szklanego, aluminium lub stali.

Drzwi stalowe zewnętrzne
Stal ocynkowana to materiał, który jest często wykorzystywany do produkcji drzwi zewnętrznych. Wykonane z niej drzwi będą stanowić zaporę skutecznie uniemożliwającą dokonanie włamania. Dodatkowym zabezpieczeniem mogą okazać się pręty ze stali hartowanej. Co prawda takie drzwi są ciężkie, nie sprawia to jednak problemu, kiedy trzeba je otworzyć lub zamknąć. Drzwi stalowe mogą być wykończone okładziną, która swoim wyglądem przypomina drewno.

Drzwi do pokoju
Nie muszą być tak solidne, jak drzwi zewnętrzne o ile nie planujesz przechowywać w danym pomieszczeniu cennych przedmiotów, takich jak złota biżuteria. Ważne jest to, aby ich wygląd dobrze komponował się z otoczeniem. W przeciwnym wypadku będą tym elementem aranżacji wnętrza domu, który niekorzystnie wyróżnia się na tle innych.

Drzwi wejściowe Strzegom – Znana na całym świecie firma Hörmann poleca drzwi wejściowe do domu, które zarówno prezentują się atrakcyjnie, jak też skutecznie zabezpieczają wnętrze przed włamaniem. Ten producent drzwi posiada w swojej ofercie zarówno modele wykonane z drewna, jak również stalowe, aluminiowe i zrobione z włókna szklanego. Coś dla siebie znajdą osoby mające skromny budżet na zakupy, jak i te, które mogą sobie pozwolić na większy wydatek.

Drzwi boczne do domu
Drzwi boczne nie muszą prezentować się tak atrakcyjnie, jak wejściowe. Nie są przecież wizytówką domu. Należy jednak zadbać o to, aby były solidne. Nigdy przecież nie wiadomo, czy włamywacz nie spróbuje dostać się do środka właśnie w taki sposób. Zapoznaj się z propozycjami, które ma dla swoich klientów firma Hörmann.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *